Kuidas saada linnas Põlva asukohta Põlva Foto: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Põlva Foto jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Põlva Foto jõudmiseks on:

  • Põlva Kaubanduskeskus on 122 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põlva Keskus on 217 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Võru Tn on 421 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Põlva Foto juures?

Need Buss liinid peatuvad Põlva Foto juures: 20F, 92F, 97B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Põlva Foto linnas Põlva

Tahad teada, kuidas saada linnas Põlva, Eesti sihtpunkti Põlva Foto? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Põlva Foto pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Põlva Foto jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Põlva Foto lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Põlva Kaubanduskeskus; Põlva Keskus; Võru Tn.

Sihtpunkti Põlva Foto jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20F, 92F, 97B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Põlva Foto.

Muudame sihtpunkti Põlva Foto sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Põlva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Põlva Foto, Põlva
Lihtsam saada Põlva Foto kasutades app!