Kuidas saada linnas Põlva asukohta Kaitseliit Põlva Malev: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaitseliit Põlva Malev jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kaitseliit Põlva Malev jõudmiseks on:

  • Võru Tn on 202 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põlva Keskus on 252 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põlva Kaubanduskeskus on 435 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kaitseliit Põlva Malev juures?

Need Buss liinid peatuvad Kaitseliit Põlva Malev juures: 20F, 292, 97B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kaitseliit Põlva Malev linnas Põlva

Tahad teada, kuidas saada linnas Põlva, Eesti sihtpunkti Kaitseliit Põlva Malev? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kaitseliit Põlva Malev pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kaitseliit Põlva Malev jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kaitseliit Põlva Malev lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Võru Tn; Põlva Keskus; Põlva Kaubanduskeskus.

Sihtpunkti Kaitseliit Põlva Malev jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20F, 292, 97B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kaitseliit Põlva Malev.

Muudame sihtpunkti Kaitseliit Põlva Malev sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Põlva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kaitseliit Põlva Malev, Põlva
Lihtsam saada Kaitseliit Põlva Malev kasutades app!