Kuidas saada linnas Põlva asukohta Põlva Kultuurikeskus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Põlva Kultuurikeskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Põlva Kultuurikeskus jõudmiseks on:

  • Põlva Keskus on 460 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Võru Tn on 464 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põlva Kaubanduskeskus on 538 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Põlva Kultuurikeskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Põlva Kultuurikeskus juures: 20F, 292.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Põlva Kultuurikeskus linnas Põlva

Tahad teada, kuidas saada linnas Põlva, Eesti sihtpunkti Põlva Kultuurikeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Põlva Kultuurikeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Põlva Kultuurikeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Põlva Kultuurikeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Põlva Keskus; Võru Tn; Põlva Kaubanduskeskus.

Sihtpunkti Põlva Kultuurikeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20F, 292

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Põlva Kultuurikeskus.

Muudame sihtpunkti Põlva Kultuurikeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Põlva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Põlva Kultuurikeskus, Põlva
Lihtsam saada Põlva Kultuurikeskus kasutades app!