Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Fenix: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Fenix jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Fenix jõudmiseks on:

  • Postkontor on 194 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kutse on 203 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Polikliinik on 498 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Fenix juures?

Need Buss liinid peatuvad Fenix juures: 12, 631.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Fenix linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Fenix? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Fenix pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Fenix jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Fenix lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Postkontor; Kutse; Polikliinik.

Sihtpunkti Fenix jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 631.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Fenix.

Muudame sihtpunkti Fenix sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Fenix, Jõhvi
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Fenix kasutades app!