Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Hilda Villa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hilda Villa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hilda Villa jõudmiseks on:

  • Teatri on 417 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lääne on 453 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ugala on 495 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hilda Villa juures?

Need Buss liinid peatuvad Hilda Villa juures: 149, 408.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hilda Villa linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Hilda Villa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hilda Villa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hilda Villa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hilda Villa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Teatri; Lääne; Ugala.

Sihtpunkti Hilda Villa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 408

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hilda Villa.

Muudame sihtpunkti Hilda Villa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hilda Villa, Viljandi
Lihtsam saada Hilda Villa kasutades app!