Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Hippo: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hippo jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hippo jõudmiseks on:

  • Räga on 274 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 414 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sõba on 492 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hippo juures?

Need Buss liinid peatuvad Hippo juures: 108, 237, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000+ linna ning seda 96+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hippo linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Hippo? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hippo pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hippo jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hippo lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Räga; Pikaliiva; Sõba.

Sihtpunkti Hippo jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hippo.

Muudame sihtpunkti Hippo sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 680 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hippo, Tallinn
Lihtsam saada Hippo kasutades app!