Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vastseliina asukohta Möldri: Buss?

Suunajuhised asukohta Möldri, Vastseliina, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Möldri lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Möldri juures?

    Need Buss liinid peatuvad Möldri juures: 274, 32.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Möldri linnas Vastseliina

Tahad teada, kuidas saada linnas Vastseliina, Eesti sihtpunkti Möldri? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Möldri pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Möldri jõudmiseks.

Sihtpunkti Möldri jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 274, 32

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Möldri.

Muudame sihtpunkti Möldri sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vastseliina, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Möldri, Vastseliina
Lihtsam saada Möldri kasutades app!