Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Poodium: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Poodium jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Poodium jõudmiseks on:

  • Vineeri on 172 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Uus Maailm on 194 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Poodium juures?

Need Buss liinid peatuvad Poodium juures: 191, 20, 20A, 32, 36.

Millised Tramm liinid peatuvad Poodium juures?

Need Tramm liinid peatuvad Poodium juures: 3.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Poodium linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Poodium? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Poodium pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Poodium jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Poodium lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vineeri; Uus Maailm.

Sihtpunkti Poodium jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 20A, 32, 36 Tramm: 3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Poodium.

Muudame sihtpunkti Poodium sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Poodium, Tallinn
Lihtsam saada Poodium kasutades app!