Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tartu asukohta MyFitness Kesklinn: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti MyFitness Kesklinn jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti MyFitness Kesklinn jõudmiseks on:

  • Kaubamaja on 160 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raeplats on 197 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Puiestee on 217 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised Buss liinid peatuvad MyFitness Kesklinn juures?

  Need Buss liinid peatuvad MyFitness Kesklinn juures: 1, 210, 230, 3, 4, 718.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta MyFitness Kesklinn linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti MyFitness Kesklinn? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti MyFitness Kesklinn pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti MyFitness Kesklinn jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile MyFitness Kesklinn lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaubamaja; Raeplats; Vabaduse Puiestee.

Sihtpunkti MyFitness Kesklinn jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 210, 230, 3, 4, 718

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast MyFitness Kesklinn.

Muudame sihtpunkti MyFitness Kesklinn sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

MyFitness Kesklinn, Tartu
Lihtsam saada MyFitness Kesklinn kasutades app!