Kuidas saada linnas Paide asukohta Paide Lasteaed: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Paide Lasteaed jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Paide Lasteaed jõudmiseks on:

  • Raudtee on 455 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pärnuvälja on 592 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paide Bussijaam on 956 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Paide Lasteaed juures?

Need Buss liinid peatuvad Paide Lasteaed juures: 179, 348.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Paide Lasteaed linnas Paide

Tahad teada, kuidas saada linnas Paide, Eesti sihtpunkti Paide Lasteaed? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paide Lasteaed pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paide Lasteaed jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Paide Lasteaed lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raudtee; Pärnuvälja; Paide Bussijaam.

Sihtpunkti Paide Lasteaed jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 179, 348

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paide Lasteaed.

Muudame sihtpunkti Paide Lasteaed sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paide, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paide Lasteaed, Paide
Lihtsam saada Paide Lasteaed kasutades app!