Kuidas saada linnas Tartu asukohta Pico Pood: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pico Pood jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pico Pood jõudmiseks on:

  • Tarmeko on 389 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rebase on 766 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Silla on 795 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pico Pood juures?

Need Buss liinid peatuvad Pico Pood juures: 6, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pico Pood linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Pico Pood? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pico Pood pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pico Pood jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pico Pood lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tarmeko; Rebase; Silla.

Sihtpunkti Pico Pood jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 6, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pico Pood.

Muudame sihtpunkti Pico Pood sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pico Pood, Tartu
Lihtsam saada Pico Pood kasutades app!