Kuidas saada linnas Tartu asukohta Rimi Hüpermarket: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rimi Hüpermarket jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rimi Hüpermarket jõudmiseks on:

  • Rebase on 176 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Silla on 193 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rimi Hüpermarket juures?

Need Buss liinid peatuvad Rimi Hüpermarket juures: 2, 5, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rimi Hüpermarket linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Rimi Hüpermarket? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rimi Hüpermarket pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rimi Hüpermarket jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rimi Hüpermarket lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rebase; Silla.

Sihtpunkti Rimi Hüpermarket jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 2, 5, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rimi Hüpermarket.

Muudame sihtpunkti Rimi Hüpermarket sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rimi Hüpermarket, Tartu
Lihtsam saada Rimi Hüpermarket kasutades app!