Kuidas saada linnas Tartu asukohta Apotheka: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Apotheka jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Apotheka jõudmiseks on:

  • Silla on 171 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rebase on 191 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Apotheka juures?

Need Buss liinid peatuvad Apotheka juures: 15, 2, 5, 6, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Apotheka linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Apotheka? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Apotheka pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Apotheka jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Apotheka lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Silla; Rebase.

Sihtpunkti Apotheka jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15, 2, 5, 6, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Apotheka.

Muudame sihtpunkti Apotheka sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Apotheka, Tartu
Lihtsam saada Apotheka kasutades app!