Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Silk Sushi Bar: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Silk Sushi Bar jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Silk Sushi Bar jõudmiseks on:

  • Pirita on 123 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kalmuse Tee on 468 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummu on 491 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Silk Sushi Bar juures?

Need Buss liinid peatuvad Silk Sushi Bar juures: 114, 288, 34A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Silk Sushi Bar linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Silk Sushi Bar? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Silk Sushi Bar pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Silk Sushi Bar jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Silk Sushi Bar lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita; Kalmuse Tee; Rummu.

Sihtpunkti Silk Sushi Bar jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 288, 34A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Silk Sushi Bar.

Muudame sihtpunkti Silk Sushi Bar sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Silk Sushi Bar, Tallinn
Lihtsam saada Silk Sushi Bar kasutades app!