Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sushi Bar: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sushi Bar jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sushi Bar jõudmiseks on:

  • Pirita on 108 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kalmuse Tee on 457 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummu on 461 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sushi Bar juures?

Need Buss liinid peatuvad Sushi Bar juures: 114, 1A, 260.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sushi Bar linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sushi Bar? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sushi Bar pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sushi Bar jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sushi Bar lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita; Kalmuse Tee; Rummu.

Sihtpunkti Sushi Bar jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 1A, 260

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sushi Bar.

Muudame sihtpunkti Sushi Bar sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sushi Bar, Tallinn
Lihtsam saada Sushi Bar kasutades app!