Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Tallius Eesti: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tallius Eesti jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tallius Eesti jõudmiseks on:

  • Pirita on 179 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummu on 403 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kalmuse Tee on 538 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tallius Eesti juures?

Need Buss liinid peatuvad Tallius Eesti juures: 114, 288, 34A, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tallius Eesti linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Tallius Eesti? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tallius Eesti pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tallius Eesti jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tallius Eesti lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita; Rummu; Kalmuse Tee.

Sihtpunkti Tallius Eesti jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 288, 34A, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tallius Eesti.

Muudame sihtpunkti Tallius Eesti sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tallius Eesti, Tallinn
Lihtsam saada Tallius Eesti kasutades app!