Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Einstein: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Einstein jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Einstein jõudmiseks on:

  • Lükati Tee on 294 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kose on 374 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Einstein juures?

Need Buss liinid peatuvad Einstein juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Einstein linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Einstein? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Einstein pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Einstein jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Einstein lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lükati Tee; Kose.

Sihtpunkti Einstein jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Einstein.

Muudame sihtpunkti Einstein sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Einstein, Tallinn
Lihtsam saada Einstein kasutades app!