Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Velodroomi mänguväljak: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Velodroomi mänguväljak jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Velodroomi mänguväljak jõudmiseks on:

  • Rummu on 501 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 561 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sarapuu on 807 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Velodroomi mänguväljak juures?

Need Buss liinid peatuvad Velodroomi mänguväljak juures: 114, 288, 34A, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Velodroomi mänguväljak linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Velodroomi mänguväljak? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Velodroomi mänguväljak pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Velodroomi mänguväljak jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Velodroomi mänguväljak lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rummu; Pirita; Sarapuu.

Sihtpunkti Velodroomi mänguväljak jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 288, 34A, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Velodroomi mänguväljak.

Muudame sihtpunkti Velodroomi mänguväljak sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Velodroomi mänguväljak, Tallinn
Lihtsam saada Velodroomi mänguväljak kasutades app!