Linka 16
Centrum Haná / Tabulový vrch – Náměstí Hrdinů – Nové Sady
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 16 autobus (Aktualizováno)
16 autobus (Olomouc, Nové Sady) má 16 zastávek odjíždí z Olomouc, Centrum Haná a končí v Olomouc, Nové Sady.
Vyberte 16 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Olomouc, Nové Sady (16 zastávek)
Olomouc, Centrum Haná
Olomouc, Nová Ulice
Olomouc, Okružní
Olomouc, Tabulový Vrch
Olomouc, Profesora Fuky
Olomouc, Karafiátová
Olomouc, Stupkova
Olomouc, Jílová
Olomouc, Kmochova
Olomouc, Svornosti
Olomouc, Náměstí Hrdinů
Olomouc, Tržnice
Olomouc, Rooseveltova
Olomouc, Trnkova
Olomouc, U Rybářského Stavu
Olomouc, Nové Sady
16 Často kladené dotazy
V kolik začne 16 autobus fungovat?
Služby na 16 autobus začínají v 04:28 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 16 autobus fungovat?
Služby na 16 autobus končí v 23:00 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 16 autobus?
Kdy přijde linka Centrum Haná / Tabulový vrch – Náměstí Hrdinů – Nové Sady autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Centrum Haná / Tabulový vrch – Náměstí Hrdinů – Nové Sady autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 16 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 16. autobus zastávka.
16 autobus Jízdní řád
16 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:28 - 23:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:28 - 23:00 | 11 - 24 |
út | 04:28 - 23:00 | 11 - 24 |
st | 04:28 - 23:00 | 11 - 24 |
čt | 04:28 - 23:00 | 11 - 24 |
pá | 04:28 - 23:00 | 11 - 24 |
so | 04:32 - 23:00 | 16 - 30 |
ne | 04:32 - 23:00 | 16 - 30 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 16 (od Olomouc, Centrum Haná), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 16 v reálném čase. (Olomouc, Nové Sady) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
Jízdné za linku 16 autobus
Ceny Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 16 (Olomouc, Nové Sady) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Olomouce, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
16 (Dopravní podnik města Olomouce, a.s.)
První zastávka 16 autobus cesty je Olomouc, Centrum Haná a poslední zastávka je Olomouc, Nové Sady. 16 (Olomouc, Nové Sady) je v provozu během každý den.
Další informace: 16 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Olomouce, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Olomouc, a pomůže vám najít nejbližší 16 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 16 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 16 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 16 (Olomouc, Nové Sady) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 16 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Olomouc. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 16, v Olomouc
Dopravní podnik města Olomouce, a.s. linky v Olomouc
- X - Nová Ulice – Fakultní nem. – Náměstí Hrdinů – Palackého/ Jízdní řád
- 17 - Farmak – Náměstí Hrdinů – Nemilany/ Jízdní řád
- 29 - Rožňavská – Náměstí Hrdinů – Globus/ Jízdní řád
- 27 - Tržnice – Olomouc CITY – Globus – Tržnice/ Jízdní řád
- 25 - Kaufland – Hlavní nádraží – Hamerská – Kaufland, sklad/ Jízdní řád
- 13 - Hlavní nádraží – U Teplárny – Šlechtitelů/ Jízdní řád
- 52 - Hlavní nádraží – Nová Ulice – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- X4 - Nová Ulice – Tržnice, plocha – Nová Ulice/ Jízdní řád
- 21 - Aquapark / Tabulový vrch – Klášterní Hradisko – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 51 - Hlavní nádraží – U Kapličky – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 15 - Černovír – Hlavní nádraží – Bukovany/ Jízdní řád
- 19 - Tabulový vrch – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr/ Jízdní řád
- 12 - Řepčín, železárny – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr/ Jízdní řád
- 28 - Ladova – Tržnice – Nedvězí – Technologický park/ Jízdní řád
- X2 - Neředín, krematorium – Nádraží město – Neředín, krematorium/ Jízdní řád
- 11 - Ladova – Hlavní nádraží – Svatý Kopeček, ZOO – Radíkov – Lošov, Svolinského/ Jízdní řád
- 42 - Nová Ulice – FN, Centrální příjem – Fakultní nemocnice – Nová Ulice/ Jízdní řád
- 10 - Civilní obrana – Zenit – Nová Ulice – Řepčín, železárny/ Jízdní řád
- 18 - Tržnice – Řepčín, železárny – Skrbeň/ Jízdní řád