Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Varsaallika: Buss, Köisraudtee või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Varsaallika jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Varsaallika jõudmiseks on:

  • Lükati Tee on 656 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Katleri on 775 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Läänemere Tee on 1115 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Varsaallika juures?

Need Buss liinid peatuvad Varsaallika juures: 209, 29, 5, 60, 63, 65.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Varsaallika linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Varsaallika? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Varsaallika pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Varsaallika jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Varsaallika lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lükati Tee; Katleri; Läänemere Tee.

Sihtpunkti Varsaallika jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Köisraudtee või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 209, 29, 5, 60, 63, 65

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Varsaallika.

Muudame sihtpunkti Varsaallika sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Varsaallika, Tallinn
Lihtsam saada Varsaallika kasutades app!