Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Hälli põik: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hälli põik jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hälli põik jõudmiseks on:

  • Hälli on 417 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 622 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Õismäe Raba on 730 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hälli põik juures?

Need Buss liinid peatuvad Hälli põik juures: 21, 21A, 21B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hälli põik linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Hälli põik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hälli põik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hälli põik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hälli põik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hälli; Pikaliiva; Õismäe Raba.

Sihtpunkti Hälli põik jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21, 21A, 21B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hälli põik.

Muudame sihtpunkti Hälli põik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hälli põik, Tallinn
Lihtsam saada Hälli põik kasutades app!