Kuidas saada linnas Tallinn asukohta club tanuma: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti club tanuma jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti club tanuma jõudmiseks on:

  • Tuleraua on 320 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 525 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Räga on 542 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad club tanuma juures?

Need Buss liinid peatuvad club tanuma juures: 108, 21, 21B, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta club tanuma linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti club tanuma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti club tanuma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti club tanuma jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile club tanuma lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tuleraua; Pikaliiva; Räga.

Sihtpunkti club tanuma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 21, 21B, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast club tanuma.

Muudame sihtpunkti club tanuma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

club tanuma, Tallinn
Lihtsam saada club tanuma kasutades app!