Kuidas saada linnas Saue asukohta Hüüru Veskid: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hüüru Veskid jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hüüru Veskid jõudmiseks on:

  • Hüüru on 112 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hüüru Veskid juures?

Need Buss liinid peatuvad Hüüru Veskid juures: 145, 146.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hüüru Veskid linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Hüüru Veskid? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hüüru Veskid pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hüüru Veskid jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hüüru Veskid lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hüüru.

Sihtpunkti Hüüru Veskid jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 146

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hüüru Veskid.

Muudame sihtpunkti Hüüru Veskid sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hüüru Veskid, Saue
Lihtsam saada Hüüru Veskid kasutades app!