Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Kaare Puhkemaja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaare Puhkemaja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kaare Puhkemaja jõudmiseks on:

  • Suur-Kaare on 563 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lääne on 644 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tallinna on 952 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kaare Puhkemaja juures?

Need Buss liinid peatuvad Kaare Puhkemaja juures: 149, 361.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kaare Puhkemaja linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Kaare Puhkemaja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kaare Puhkemaja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kaare Puhkemaja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kaare Puhkemaja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Suur-Kaare; Lääne; Tallinna.

Sihtpunkti Kaare Puhkemaja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 361

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kaare Puhkemaja.

Muudame sihtpunkti Kaare Puhkemaja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kaare Puhkemaja, Viljandi
Lihtsam saada Kaare Puhkemaja kasutades app!