Kuidas saada linnas Võru asukohta Karikakra B&B: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Karikakra B&B jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Karikakra B&B jõudmiseks on:

  • Metsa on 300 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Valgjärve on 1034 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Karikakra B&B juures?

Need Buss liinid peatuvad Karikakra B&B juures: 11.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Karikakra B&B linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Karikakra B&B? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Karikakra B&B pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Karikakra B&B jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Karikakra B&B lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Metsa; Valgjärve.

Sihtpunkti Karikakra B&B jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Karikakra B&B.

Muudame sihtpunkti Karikakra B&B sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Karikakra B&B, Võru

Lähimad peatused sihtpunkti Karikakra B&B linnas Võru

Lihtsam saada Karikakra B&B kasutades app!