Kuidas saada linnas Võru asukohta Verijärv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Verijärv juures?

Need Buss liinid peatuvad Verijärv juures: 11, 292, 32.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Verijärv linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Verijärv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Verijärv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Verijärv jõudmiseks.

Sihtpunkti Verijärv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11, 292, 32

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Verijärv.

Muudame sihtpunkti Verijärv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Verijärv, Võru

Lähimad peatused sihtpunkti Verijärv linnas Võru

Lihtsam saada Verijärv kasutades app!