Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Merirahu 4: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Merirahu 4 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Merirahu 4 jõudmiseks on:

  • Paljandi on 192 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Õismäe Raba on 523 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hälli on 762 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Merirahu 4 juures?

Need Buss liinid peatuvad Merirahu 4 juures: 21, 21B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Merirahu 4 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Merirahu 4? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Merirahu 4 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Merirahu 4 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Merirahu 4 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Paljandi; Õismäe Raba; Hälli.

Sihtpunkti Merirahu 4 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21, 21B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Merirahu 4.

Muudame sihtpunkti Merirahu 4 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Merirahu 4, Tallinn
Lihtsam saada Merirahu 4 kasutades app!