Kuidas saada linnas Elva asukohta Suitsuahi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Suitsuahi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Suitsuahi jõudmiseks on:

  • Varesepalu on 507 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Turuplatsi on 803 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 901 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Suitsuahi juures?

Need Buss liinid peatuvad Suitsuahi juures: 369, 409.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Suitsuahi linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Suitsuahi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Suitsuahi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Suitsuahi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Suitsuahi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Varesepalu; Turuplatsi; Nooruse.

Sihtpunkti Suitsuahi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 369, 409

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Suitsuahi.

Muudame sihtpunkti Suitsuahi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Suitsuahi, Elva
Lihtsam saada Suitsuahi kasutades app!