Kuidas saada linnas Elva asukohta Kaarli Mänd: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaarli Mänd jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kaarli Mänd jõudmiseks on:

  • Turuplatsi on 312 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ujula on 645 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 767 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kaarli Mänd juures?

Need Buss liinid peatuvad Kaarli Mänd juures: 432, 446.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kaarli Mänd linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Kaarli Mänd? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kaarli Mänd pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kaarli Mänd jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kaarli Mänd lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turuplatsi; Ujula; Nooruse.

Sihtpunkti Kaarli Mänd jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 432, 446

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kaarli Mänd.

Muudame sihtpunkti Kaarli Mänd sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kaarli Mänd, Elva
Lihtsam saada Kaarli Mänd kasutades app!