Kuidas saada linnas Elva asukohta Peetri Mänd: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Peetri Mänd jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Peetri Mänd jõudmiseks on:

  • Turuplatsi on 471 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ujula on 570 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 926 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Peetri Mänd juures?

Need Buss liinid peatuvad Peetri Mänd juures: 409.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Peetri Mänd linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Peetri Mänd? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Peetri Mänd pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Peetri Mänd jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Peetri Mänd lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turuplatsi; Ujula; Nooruse.

Sihtpunkti Peetri Mänd jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 409

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Peetri Mänd.

Muudame sihtpunkti Peetri Mänd sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Peetri Mänd, Elva
Lihtsam saada Peetri Mänd kasutades app!