Kuidas saada linnas Elva asukohta Maja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Maja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Maja jõudmiseks on:

  • Varesepalu on 509 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Turuplatsi on 834 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 925 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Maja juures?

Need Buss liinid peatuvad Maja juures: 335, 432.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Maja linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Maja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Maja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Maja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Maja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Varesepalu; Turuplatsi; Nooruse.

Sihtpunkti Maja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 335, 432

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Maja.

Muudame sihtpunkti Maja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Maja, Elva
Lihtsam saada Maja kasutades app!