קו 155
תל אביב-יפו←צריפין
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 155 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 155 (תל אביב-יפו←צריפין) יש 11 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים ומסתיים בשער ירושלים/4313.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 155 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←צריפין (11 תחנות)
ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים
צומת בית דגן
קניון אסף/44
שער יפו
גדוד אמירים
מחנה צריפין
צריפין/בסיס אספקה
בסיס 108
בסיס 108
מחנה מצל''ח 6820
שער ירושלים/4313
שאלות ותשובות לגבי קו 155
מתי מתחיל לפעול קו 155?
קו 155 מתחיל לפעול ב-07:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 155 מפסיק לעבוד?
קו 155 מפסיק לפעול ב-10:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 155?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←צריפין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←צריפין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 155 (תל אביב-יפו←צריפין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←צריפין (תל אביב-יפו←צריפין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 155 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 155 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 155 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 155 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 155
קו 155 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:35 - 10:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:35 - 10:20 | 10 - 20 |
ב׳ | 07:35 - 10:20 | 10 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:35 - 10:20 | 10 - 30 |
ה׳ | 07:35 - 10:20 | 10 - 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל155 (מ ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 155 (תל אביב-יפו←צריפין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 155
תעריף הנסיעה ב155 (תל אביב-יפו←צריפין) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
155 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 155 היא ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים והתחנה האחרונה היא שער ירושלים/4313.
קו 155 (תל אביב-יפו←צריפין) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 155. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 155.
מעקב אחר קו האוטובוס 155 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 155 (תל אביב-יפו←צריפין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 155 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 155 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים