קו 236
אור יהודה←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 236 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מעלה המגדל ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 236 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור יהודה←תל אביב-יפו (40 תחנות)
החרושת/מעלה המגדל
חטיבת אלכסנדרוני/העבודה
ביה''כ עולי בבל/יוסף חיים
מרכז מסחרי/העצמאות
החצב / היסמין
העצמאות/החצב
העצמאות/ירושלים
העצמאות/משה דיין
היכל התרבות/שדרות אליהו סעדון
שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו
שדרות בן פורת/הל''ה
בן פורת/ראשונים
בן פורת/נילי
יחזקאל קזז / מונטיפיורי
יחזקאל קזז/דרך לוד
מחנה דורי
דרך לוד / צומת רמת פנקס
מחלף מסובים/דרך לוד
פארק אריאל שרון/דרך לוד
דרך בר לב/דרך הטייסים
דרך בר לב/שד' ששת הימים
דרך בר לב/אונטרמן
דרך בר לב/דרך משה דיין
דרך משה דיין/דרך בר לב
דרך משה דיין/ההגנה
ביה''ס נתיב/דרך ההגנה
גן התקווה/דרך ההגנה
דרך ההגנה/המעפילים
ת.רכבת ההגנה
ת.מרכזית תל אביב/דרך שלמה
דרך שלמה/מסילת ישרים
דרך שלמה/שד' הר ציון
דרך שלמה/בן עטר
דרך שלמה/אליפלט
דרך שלמה/דרך קיבוץ גלויות
ת.רק''ל שלמה
כיכר השעון/מרזוק ועזר
פרופ' קויפמן/גולדמן
מרכז הטקסטיל/פרופ' קויפמן
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 236
מתי מתחיל לפעול קו 236?
קו 236 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 236 מפסיק לעבוד?
קו 236 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 236?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←תל אביב-יפו (אור יהודה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 236 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 236 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 236 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 236 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 236
קו האוטובוס 236, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:50 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 07:30 - 15:00 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל236 (מ החרושת/מעלה המגדל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 236
תעריף הנסיעה ב236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
236 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 236 היא החרושת/מעלה המגדל והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 236. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 236.
מעקב אחר קו האוטובוס 236 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 236 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 236 ב-ישראל
236 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 21 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 32 - קיבוץ רגבים-רגבים<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים