Linka 22
Ostrava, Hranečník
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 22 autobus (Aktualizováno)
22 autobus (Ostrava, Hranečník) má 26 zastávek odjíždí z Mor. Ostrava, Most M. Sýkory a končí v Ostrava, Hranečník.
Vyberte 22 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Hranečník (26 zastávek)
Mor. Ostrava, Most M. Sýkory
Mor. Ostrava, Most Pionýrů
Sl. Ostrava, Kamenec
Sl. Ostrava, Bazaly
Sl. Ostrava, Všehrdův Sad
Sl. Ostrava, Revírní Br. Pokladna
Sl. Ostrava, Vš Podnikání
Sl. Ostrava, Kepkova
Heřmanice, Koněvova
Heřmanice, Chrustova
Heřmanice, Důl Heřmanice
Heřmanice, Parcelní
Heřmanice, Dolina
Heřmanice, Pivovar
Heřmanice, Záblatská
Heřmanice, Fišerova
Sl. Ostrava, Marešova
Sl. Ostrava, Na Jánské
Sl. Ostrava, Konečného
Sl. Ostrava, Trnkovecká
Radvanice, Pikartská
Radvanice, Trnkovec
Radvanice, Trnkovec Škola
Radvanice, Dvořáčkova
Radvanice, U Švasty
Ostrava, Hranečník
22 Často kladené dotazy
V kolik začne 22 autobus fungovat?
Služby na 22 autobus začínají v 04:17 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 22 autobus fungovat?
Služby na 22 autobus končí v 22:55 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 22 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Hranečník autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Hranečník autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 22 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 22. autobus zastávka.
22 autobus Jízdní řád
22 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:28 - 22:55
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:28 - 22:55 | 20 - 60 |
út | 04:28 - 22:55 | 20 - 60 |
st | 04:28 - 22:55 | 20 - 60 |
čt | 04:28 - 22:55 | 20 - 60 |
pá | 04:28 - 22:55 | 20 - 60 |
so | 04:17 - 22:55 | 60 |
ne | 04:17 - 22:55 | 60 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 22 (od Mor. Ostrava, Most M. Sýkory), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 22 v reálném čase. (Ostrava, Hranečník) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 22 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 22 (Ostrava, Hranečník) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
22 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 22 autobus cesty je Mor. Ostrava, Most M. Sýkory a poslední zastávka je Ostrava, Hranečník. 22 (Ostrava, Hranečník) je v provozu během každý den.
Další informace: 22 má 26 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 22 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 22 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 22 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 22 (Ostrava, Hranečník) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 22 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 22, v Ostrava
22 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X64 - Klimkovice, Centrum - Klimkovice, Hýlov, Sanatoria/ Jízdní řád
- 66 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Žel. St./ Jízdní řád
- 49 - Poruba, Opavská - Ostrava, Michálkovice/ Jízdní řád
- 40 - Poruba, Radnice - Plesná, Globus/ Jízdní řád
- 57 - Ostrava, Hulváky - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána/ Jízdní řád
- 201 - Radvanice, Ludvíkova - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 97 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta/ Jízdní řád
- 92 - Kunčice, Nádraží - Sl. Ostrava, Gymnázium/ Jízdní řád
- 61 - Ostrava, Hranečník - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 21 - Vratimov, Horní Datyně - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 41 - Vratimov, Kartonážka - Výškovice, Klašterského/ Jízdní řád
- X1 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 58 - Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 59 - Vítkovice, Mírové Nám. - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 32 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Outlet Centrum/ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- 50 - Nová Bělá, Krmelínská - Mor. Ostrava, Porážková/ Jízdní řád
- X46 - Polanka, Střed - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 46B - Svinov, Mosty - Polanka, Střed/ Jízdní řád
- 83 - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád