Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kalmuse Tee: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kalmuse Tee jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kalmuse Tee jõudmiseks on:

  • Kalmuse Tee on 74 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 357 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 494 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kalmuse Tee juures?

Need Buss liinid peatuvad Kalmuse Tee juures: 34A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kalmuse Tee linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kalmuse Tee? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kalmuse Tee pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kalmuse Tee jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kalmuse Tee lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalmuse Tee; Pirita; Supluse Puiestee.

Sihtpunkti Kalmuse Tee jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 34A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kalmuse Tee.

Muudame sihtpunkti Kalmuse Tee sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kalmuse Tee, Tallinn
Lihtsam saada Kalmuse Tee kasutades app!