Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Thulepunkt: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Thulepunkt jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Thulepunkt jõudmiseks on:

  • Hiiu Jaam on 306 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raudtee on 536 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Thulepunkt juures?

Need Buss liinid peatuvad Thulepunkt juures: 10, 27, 33.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Thulepunkt linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Thulepunkt? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Thulepunkt pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Thulepunkt jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Thulepunkt lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hiiu Jaam; Raudtee.

Sihtpunkti Thulepunkt jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 27, 33

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Thulepunkt.

Muudame sihtpunkti Thulepunkt sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Thulepunkt, Tallinn
Lihtsam saada Thulepunkt kasutades app!