Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vovkjn Place: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vovkjn Place jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vovkjn Place jõudmiseks on:

  • Tuleraua on 195 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Räga on 407 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 765 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vovkjn Place juures?

Need Buss liinid peatuvad Vovkjn Place juures: 122, 127, 41, 41B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vovkjn Place linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Vovkjn Place? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vovkjn Place pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vovkjn Place jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vovkjn Place lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tuleraua; Räga; Pikaliiva.

Sihtpunkti Vovkjn Place jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 122, 127, 41, 41B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vovkjn Place.

Muudame sihtpunkti Vovkjn Place sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vovkjn Place, Tallinn
Lihtsam saada Vovkjn Place kasutades app!