Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Printsu tee: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Printsu tee jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Printsu tee jõudmiseks on:

  • Pikaliiva on 145 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Räga on 291 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tuleraua on 530 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Printsu tee juures?

Need Buss liinid peatuvad Printsu tee juures: 108, 237, 4.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Printsu tee linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Printsu tee? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Printsu tee pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Printsu tee jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Printsu tee lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pikaliiva; Räga; Tuleraua.

Sihtpunkti Printsu tee jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Printsu tee.

Muudame sihtpunkti Printsu tee sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Printsu tee, Tallinn
Lihtsam saada Printsu tee kasutades app!