Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vana-Rannamõisa tee 1D/3: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vana-Rannamõisa tee 1D/3 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vana-Rannamõisa tee 1D/3 jõudmiseks on:

  • Tuleraua on 226 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 662 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vana-Rannamõisa tee 1D/3 juures?

Need Buss liinid peatuvad Vana-Rannamõisa tee 1D/3 juures: 108, 237, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vana-Rannamõisa tee 1D/3 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Vana-Rannamõisa tee 1D/3? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vana-Rannamõisa tee 1D/3 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vana-Rannamõisa tee 1D/3 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vana-Rannamõisa tee 1D/3 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tuleraua; Pikaliiva.

Sihtpunkti Vana-Rannamõisa tee 1D/3 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vana-Rannamõisa tee 1D/3.

Muudame sihtpunkti Vana-Rannamõisa tee 1D/3 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vana-Rannamõisa tee 1D/3, Tallinn
Lihtsam saada Vana-Rannamõisa tee 1D/3 kasutades app!