Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kätki 1: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kätki 1 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kätki 1 jõudmiseks on:

  • Hälli on 106 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Õismäe Raba on 555 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 877 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kätki 1 juures?

Need Buss liinid peatuvad Kätki 1 juures: 21, 41B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kätki 1 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kätki 1? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kätki 1 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kätki 1 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kätki 1 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hälli; Õismäe Raba; Pikaliiva.

Sihtpunkti Kätki 1 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21, 41B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kätki 1.

Muudame sihtpunkti Kätki 1 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kätki 1, Tallinn
Lihtsam saada Kätki 1 kasutades app!