Kuidas saada linnas Tallinn asukohta vabaöhumuuseumi tee 65: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti vabaöhumuuseumi tee 65 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti vabaöhumuuseumi tee 65 jõudmiseks on:

  • Paljandi on 331 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Merirahu on 547 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Õismäe Raba on 638 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad vabaöhumuuseumi tee 65 juures?

Need Buss liinid peatuvad vabaöhumuuseumi tee 65 juures: 21, 21B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta vabaöhumuuseumi tee 65 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti vabaöhumuuseumi tee 65? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti vabaöhumuuseumi tee 65 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti vabaöhumuuseumi tee 65 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile vabaöhumuuseumi tee 65 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Paljandi; Merirahu; Õismäe Raba.

Sihtpunkti vabaöhumuuseumi tee 65 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21, 21B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast vabaöhumuuseumi tee 65.

Muudame sihtpunkti vabaöhumuuseumi tee 65 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

vabaöhumuuseumi tee 65, Tallinn
Lihtsam saada vabaöhumuuseumi tee 65 kasutades app!