Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Mesimummi Mängumaa: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mesimummi Mängumaa jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Mesimummi Mängumaa jõudmiseks on:

    • Saku Tehnika on 906 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Salu on 1047 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Mesimummi Mängumaa juures?

    Need Buss liinid peatuvad Mesimummi Mängumaa juures: 206.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Mesimummi Mängumaa linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Mesimummi Mängumaa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mesimummi Mängumaa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mesimummi Mängumaa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mesimummi Mängumaa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saku Tehnika; Salu.

Sihtpunkti Mesimummi Mängumaa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mesimummi Mängumaa.

Muudame sihtpunkti Mesimummi Mängumaa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mesimummi Mängumaa, Saku
Lihtsam saada Mesimummi Mängumaa kasutades app!