Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Swedbank AS: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Swedbank AS jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Swedbank AS jõudmiseks on:

    • Saku Tehnika on 970 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Salu on 1089 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Swedbank AS juures?

    Need Buss liinid peatuvad Swedbank AS juures: 206.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Swedbank AS linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Swedbank AS? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Swedbank AS pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Swedbank AS jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Swedbank AS lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saku Tehnika; Salu.

Sihtpunkti Swedbank AS jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Swedbank AS.

Muudame sihtpunkti Swedbank AS sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Swedbank AS, Saku
Lihtsam saada Swedbank AS kasutades app!