Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vanakuu: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vanakuu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vanakuu jõudmiseks on:

  • Pikaliiva on 242 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tuleraua on 355 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Printsu Tee on 466 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vanakuu juures?

Need Buss liinid peatuvad Vanakuu juures: 108, 237, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vanakuu linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Vanakuu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vanakuu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vanakuu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vanakuu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pikaliiva; Tuleraua; Printsu Tee.

Sihtpunkti Vanakuu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vanakuu.

Muudame sihtpunkti Vanakuu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vanakuu, Tallinn
Lihtsam saada Vanakuu kasutades app!