קו 51
ברנדייס←מעלה הזיתים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברנדייס ומסתיים במעלה הזיתים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברנדייס←מעלה הזיתים (37 תחנות)
ברנדייס
שמגר/ירמיהו
רב שפע/שמגר
אהל יהושע/שמגר
ישיבת אור אלחנן/פתח תקוה
פתח תקווה א
פתח תקוה/זכרון יעקב
המ''ג/ראשון לציון
המ''ג/זכרון יעקב
המ''ג/פנים מאירות
פנים מאירות
נווה שמחה/סורוצקין
אוהל דוד/סורוצקין
מרכז סולם/סורוצקין
סורוצקין/שנירר
קרית הילד/סורוצקין
זית רענן/תורת חסד
זית רענן/אוהל יהושע
יעקובזון/עזרת תורה
עזרת תורה/דורש טוב
עזרת תורה/עלי הכהן
גבעת משה
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
שמואל הנביא/פישל
שמואל הנביא/תדהר
שמואל הנביא/יקים
שמואל הנביא/ראם
שבטי ישראל/שומרי אמונים
שבטי ישראל/הנביאים
הנביאים/הע''ח
סולטן סולימאן/שער שכם
מוזיאון רוקפלר/סולטאן סולימאן
דרך יריחו/דרך העופל
הר הזיתים
ככר ראס אלעמוד/ דרך יריחו
מעלה הזיתים
שאלות ותשובות לגבי קו 51
מתי מתחיל לפעול קו 51?
קו 51 מתחיל לפעול ב-09:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51 מפסיק לעבוד?
קו 51 מפסיק לפעול ב-16:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 51?
כדי לראות מתי קו ברנדייס←מעלה הזיתים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברנדייס←מעלה הזיתים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברנדייס←מעלה הזיתים (ברנדייס←מעלה הזיתים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 51 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51
קו האוטובוס 51, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:30 - 16:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ב׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ג׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ד׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ה׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל51 (מ ברנדייס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51
תעריף הנסיעה ב51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
51 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 51 היא ברנדייס והתחנה האחרונה היא מעלה הזיתים.
קו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51.
מעקב אחר קו האוטובוס 51 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51 ב-ישראל
51 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 52 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->קניון לב קצרין-קצרין-1ז/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים