קו 783
דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 783 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 783 (דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרוק/קהילות יעקב ומסתיים בזקס/שמואל הנביא.
לוח הזמנים לקו 783 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב15:15. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 783 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא (13 תחנות)
דרוק/קהילות יעקב
צומת רמות/גולדה
קרית מדע/גולדה מאיר
האדמורים ליינער
ים סוף/שאול המלך
ים סוף/צלמונה
מעבר המיתלה/פארן
קרל נטר/מח''ל
קרל נטר/שמעון הצדיק
פיתוחי חותם
שמואל הנביא/תדהר
שמואל הנביא/יקים
זקס/שמואל הנביא
שאלות ותשובות לגבי קו 783
מתי מתחיל לפעול קו 783?
קו 783 מתחיל לפעול ב-11:40 בשישי
באיזו שעה קו 783 מפסיק לעבוד?
קו 783 מפסיק לפעול ב-11:40 בשישי
מתי מגיע קו 783?
כדי לראות מתי קו דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 783 (דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא (דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 783 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 783 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 783 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 783 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 783
קו 783 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 15:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 15:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:15 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 13:40 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 11:40 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל783 (מ דרוק/קהילות יעקב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 783 (דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 783
תעריף הנסיעה ב783 (דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
783 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 783 היא דרוק/קהילות יעקב והתחנה האחרונה היא זקס/שמואל הנביא.
קו 783 (דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 783. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 783.
מעקב אחר קו האוטובוס 783 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 783 (דרוק/קהילות יעקב←זקס/שמואל הנביא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 783 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 783 ב-ישראל
783 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 470 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#ירושלים ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 92 - בי''ס החיטה/שירה-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 821 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 277 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים