קו 51
ברנדייס←מעלה הזיתים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברנדייס ומסתיים במעלה הזיתים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברנדייס←מעלה הזיתים (37 תחנות)
ברנדייס
שמגר/ירמיהו
רב שפע/שמגר
אהל יהושע/שמגר
ישיבת אור אלחנן/פתח תקוה
פתח תקווה א
פתח תקוה/זכרון יעקב
המ''ג/ראשון לציון
המ''ג/זכרון יעקב
המ''ג/פנים מאירות
פנים מאירות
נווה שמחה/סורוצקין
אוהל דוד/סורוצקין
מרכז סולם/סורוצקין
סורוצקין/שנירר
קרית הילד/סורוצקין
זית רענן/תורת חסד
זית רענן/אוהל יהושע
יעקובזון/עזרת תורה
עזרת תורה/דורש טוב
עזרת תורה/עלי הכהן
גבעת משה
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
שמואל הנביא/פישל
שמואל הנביא/תדהר
שמואל הנביא/יקים
שמואל הנביא/ראם
שבטי ישראל/שומרי אמונים
שבטי ישראל/הנביאים
הנביאים/הע''ח
סולטן סולימאן/שער שכם
מוזיאון רוקפלר/סולטאן סולימאן
דרך יריחו/דרך העופל
הר הזיתים
ככר ראס אלעמוד/ דרך יריחו
מעלה הזיתים
שאלות ותשובות לגבי קו 51
מתי מתחיל לפעול קו 51?
קו 51 מתחיל לפעול ב-09:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51 מפסיק לעבוד?
קו 51 מפסיק לפעול ב-16:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 51?
כדי לראות מתי קו ברנדייס←מעלה הזיתים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברנדייס←מעלה הזיתים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברנדייס←מעלה הזיתים (ברנדייס←מעלה הזיתים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 51 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51
קו 51 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 09:30 - 16:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ב׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ה׳ | 09:30 - 16:35 | 175 - 250 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל51 (מ ברנדייס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51
תעריף הנסיעה ב51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
51 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 51 היא ברנדייס והתחנה האחרונה היא מעלה הזיתים.
קו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51.
מעקב אחר קו האוטובוס 51 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51 (ברנדייס←מעלה הזיתים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51 ב-ישראל
51 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 144 - מחנה בן עמי-חבל מודיעין<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 86א - מורד הגיא/איריס-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2א
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 202 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 7 - מלון דיפלומט-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים