46 Lijn
Londerzeel - Steenhuffel - Merchtem
De Lijn
De Lijn 46 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 46 (Londerzeel Station Perron 2) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Merchtem Mieregem en het eindpunt is Londerzeel Station Perron 2.
Kies een van onderstaande bus 46 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Londerzeel Station Perron 2 (15 haltes)
Merchtem Mieregem
Merchtem Varkensmarkt
Merchtem Ter Dreef
Merchtem Sint-Janstraat
Merchtem Terlinden
Merchtem Molenstraat
Steenhuffel Bontestraat
Steenhuffel Schoolstraat
Steenhuffel Kerk
Steenhuffel Lakeman
Londerzeel Kapel Linde
Londerzeel Tramstraat
Londerzeel Dorpsstraat
Londerzeel Chrysantenlaan
Londerzeel Station Perron 2
46 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 46?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 46 om 06:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 46?
Op zaterdag gaat de laatste bus 46 om 20:14..
Wanneer komt bus 46 aan?
Wanneer komt de Londerzeel - Steenhuffel - Merchtem Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Londerzeel - Steenhuffel - Merchtem Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 46 (Londerzeel Station Perron 2) bus tarief?
Het Londerzeel - Steenhuffel - Merchtem Londerzeel Station Perron 2) bus tarief is ongeveer €2.50.
Rijdt De Lijn's 46 bus lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De 46 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 46 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 46 bus station te bekijken.
Bus 46 dienstregeling
46 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 06:50 - 20:50
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:50 - 20:50 | 60 |
di. | 06:50 - 20:50 | 60 |
wo. | 06:50 - 20:50 | 60 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 06:50 - 20:50 | 60 |
za. | 08:14 - 20:14 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 46 (van Merchtem Mieregem), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 46 (Londerzeel Station Perron 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
46 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 46 (Londerzeel Station Perron 2) is ongeveer €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
46 (De Lijn)
De eerste stop van de 46 bus-route is Merchtem Mieregem en de laatste halte is Londerzeel Station Perron 2. 46 (Londerzeel Station Perron 2) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 46 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 23 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 46 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 46 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 46 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 46 (Londerzeel Station Perron 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 46 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 46, in Belgique.
46 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 273 - As - Opoeteren - Maaseik/ Dienstregeling
- 852 - Oostrozebeke - Wielsbeke - Waregem - Anzegem/ Dienstregeling
- 550 - Mechelen Gandhi - Duffel - Lier/ Dienstregeling
- 11 - Geel station - Geel Thomas More/ Dienstregeling
- 43 - Sint-Niklaas-Kemzeke-Stekene-Moerbeke Waas/ Dienstregeling
- 601 - Binnenringbus Leuven/ Dienstregeling
- 2 - Ronse/Renaix Germinal - Station - Stookt/ Dienstregeling
- 381 - Honsem - Boutersem - Tienen/ Dienstregeling
- 981 - Tessenderlo - Meerhout - Mol/ Dienstregeling
- 285 - Mechelen - Kampenhout - Leuven/ Dienstregeling
- 84 - Lier - Nijlen - Grobbendonk - Vorselaar/ Dienstregeling
- 810 - Jette - Dilbeek - Ruisbroek - Halle/ Dienstregeling
- 512 - Wiekevorst - Heist-op-den-Berg - Mechelen/ Dienstregeling
- 3 - Lier - Kessel - Emblem/ Dienstregeling
- 504 - Oostende - Gistel - Moerdijk - Eernegem - Ichtegem/ Dienstregeling
- 298 - Boom - Niel - Berchem/ Dienstregeling
- 270 - Brussel - Haacht - Keerbergen/ Dienstregeling
- 514 - Poperinge - Woesten - Elverdinge - Langemark/ Dienstregeling
- 30 - Aarschot - Rillaar - Scherpenheuvel - Diest/ Dienstregeling
- 600 - Meersel-Dreef - Hoogstraten - Antwerpen/ Dienstregeling