38 Lijn
Borgloon Rusthuis
De Lijn
De Lijn 38 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 38 (Borgloon Rusthuis) heeft in totaal 8 haltes. Het beginpunt is Heers Weg Naar Waremme en het eindpunt is Borgloon Rusthuis.
Kies een van onderstaande bus 38 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Borgloon Rusthuis (8 haltes)
Heers Weg Naar Waremme
Heers Sporthal
Veulen Kerk
Gutschoven Kerk
Gutschoven Gutschovenstraat
Broekom Kerk
Borgloon Nerem
Borgloon Rusthuis
38 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 38?
Op maandag, dinsdag rijdt de eerste bus 38 om 16:18
Hoe laat vertrekt de laatste bus 38?
Op maandag, dinsdag gaat de laatste bus 38 om 17:29..
Wanneer komt bus 38 aan?
Wanneer komt de Borgloon Rusthuis Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Borgloon Rusthuis Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 38 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 38 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 38 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 38 bus station te bekijken.
Bus 38 dienstregeling
38 bus route is actief op maandag tot dinsdag. Reguliere tijden: 16:18 - 17:29
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:18 - 17:29 | 71 |
di. | 16:18 - 17:29 | 71 |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 38 (van Heers Weg Naar Waremme), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 38 (Borgloon Rusthuis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
38 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 38 (Borgloon Rusthuis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
38 (De Lijn)
De eerste stop van de 38 bus-route is Heers Weg Naar Waremme en de laatste halte is Borgloon Rusthuis. 38 (Borgloon Rusthuis) is operationeel op maandag, dinsdag.
Aanvullende informatie: 38 heeft 8 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 16 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 38 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 38 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 38 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 38 (Borgloon Rusthuis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 38 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 38, in Belgique.
38 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 107 - Marktbus Halle Europawijk - Halle Centrum/ Dienstregeling
- 351 - Diksmuide-Zarren-Kortemark-Hooglede-Roeselare/ Dienstregeling
- 404 - Aalst - Meldert - Opwijk/ Dienstregeling
- 277 - Stokkem - Meeswijk - Eisden - As - Genk/ Dienstregeling
- 31 - Roeselare - Schiervelde - Westrozebeke - Langemark/ Dienstregeling
- 503 - Sint-Truiden - Nieuwerkerken - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 48 - Gent Sint-Pieters-Merelbeke-Gavere-Meilegem/ Dienstregeling
- 811 - Deinze - Gavere - Zottegem/ Dienstregeling
- 543 - Schoolbus Merchtem - Wemmel Campus/ Dienstregeling
- 675 - Stabroek - Kalmthout - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 912 - Dendermonde - Moerzeke - Hamme - Sint-Niklaas/ Dienstregeling
- 154 - Hagenbroek Industrie - Lier station - Kessel/ Dienstregeling
- 570 - schoolbus St.Ulriks-Kapelle-Schepdaal - Dilbeek/ Dienstregeling
- 719 - Antwerpen Rooseveltplaats-scholen Stabroek via A12/ Dienstregeling
- 1 - Ronse/Renaix Scheldekouter - Station - AZ Glorieux/ Dienstregeling
- 79 - Oostakker - Desteldonk - Wachtebeke - Zelzate/ Dienstregeling
- 66 - Zomergem - Eeklo/ Dienstregeling
- 5 - Oostende - Stene Dorp/ Dienstregeling
- 222 - Vilvoorde - Diegem Lo - Zaventem/ Dienstregeling
- 11 - Geel station - Geel Thomas More/ Dienstregeling