21 Lijn
Sinaai - Sint-Niklaas - De Klinge - Meerdonk
De Lijn
De Lijn 21 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 21 (Belsele Reinaertlaan) heeft in totaal 14 haltes. Het beginpunt is Sint-Niklaas Station Perron 5 en het eindpunt is Belsele Reinaertlaan.
Bus 21 vertrekt volgende week eens per dag om 08:20 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 21 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Belsele Reinaertlaan (14 haltes)
Sint-Niklaas Station Perron 5
Sint-Niklaas Uitgang Noordlaan
Sint-Niklaas Hofstraat
Sint-Niklaas Grote Markt
Sint-Niklaas Park
Sint-Niklaas Atheneum/Zwembad
Sint-Niklaas Serwir
Sint-Niklaas Tereken
Sint-Niklaas Cardijnlaan
Sint-Niklaas Driegaaienstraat
Sint-Niklaas Weverstraat
Belsele Bookmolenstraat
Belsele Arkestraat
Belsele Reinaertlaan
21 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 21?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 21 om 08:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 21?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 21 om 08:20..
Wanneer komt bus 21 aan?
Wanneer komt de Sinaai - Sint-Niklaas - De Klinge - Meerdonk Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sinaai - Sint-Niklaas - De Klinge - Meerdonk Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 21 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 21 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 21 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 21 bus station te bekijken.
Bus 21 dienstregeling
21 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 08:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:20 | Enkel vertrek |
di. | 08:20 | Enkel vertrek |
wo. | 08:20 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 08:20 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 21 (van Sint-Niklaas Station Perron 5), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 21 (Belsele Reinaertlaan) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
21 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 21 (Belsele Reinaertlaan) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
21 (De Lijn)
De eerste stop van de 21 bus-route is Sint-Niklaas Station Perron 5 en de laatste halte is Belsele Reinaertlaan. 21 (Belsele Reinaertlaan) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 21 heeft 14 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 22 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 21 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 21 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 21 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 21 (Belsele Reinaertlaan) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 21 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 21, in Belgique.
21 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 21 - De Klinge Kerk / Dienstregeling
- 21 - De Klinge Spaanskwartier / Dienstregeling
- 21 - Meerdonk Dorp / Dienstregeling
- 21 - Sinaai Dries / Dienstregeling
- 21 - Sint-Gillis-Waas Sint-Helena / Dienstregeling
- 21 - Sint-Niklaas Atheneum/Zwembad / Dienstregeling
- 21 - Sint-Niklaas Station Perron 5 / Dienstregeling
De Lijn in Belgique
- 577 - Veltem-Beisem - Herent - Leuven/ Dienstregeling
- 561 - Mechelen - St-Katelijne-Waver - Berlaarbaan - Lier/ Dienstregeling
- 56 - Veurne - De Panne/ Dienstregeling
- 280 - Mechelen - Grimbergen Verbrande Brug/ Dienstregeling
- 522 - Kortenberg - Erps-Kwerps - Heverlee/ Dienstregeling
- 80 - Genk - Opglabbeek - Bree/ Dienstregeling
- 448 - Brecht -Wuustwezel - Essen/ Dienstregeling
- 392 - Aarschot - Houwaart - Tielt - Binkom/ Dienstregeling
- 4 - Sint-Andries-Gevang.-Station-Assebroek-V.Zuylen/ Dienstregeling
- 428 - Vorselaar - Viersel - Broechem - Lier/ Dienstregeling
- N6 - Sterrebeek - Leefdaal - Leuven - Vaalbeek/ Dienstregeling
- 20 - Gent Sint-Pieters-Melle-Oordegem-Erpe V.-Aalst/ Dienstregeling
- 31 - Roeselare - Schiervelde - Westrozebeke - Langemark/ Dienstregeling
- 450 - Tilburg - Poppel - Turnhout/ Dienstregeling
- 158 - Snelbus Diest - Tessenderlo - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 35 - Lier - Kontich - Edegem UZA/ Dienstregeling
- 28 - Beringen - Mol/ Dienstregeling
- 85 - Lier - Nijlen - Herenthout - Herentals/ Dienstregeling
- 951 - Eeklo - Kaprijke - Assenede - Zelzate/ Dienstregeling
- 106 - Tongeren - Schalkhoven - Romershoven - Bilzen/ Dienstregeling